Overzicht kringen

Het actuele overzicht:

1.   HCF Nederland

  • Barneveld: contactpersoon Delize McConnell, kantoor@hcfnederland.nl
  • Goes: contactpersoon Elly van Wijngaarden, 1 x per twee weken,

tel.nr. 0113 302092, e-mail: pevanwijngaarden@hotmail.com

  • Groningen: contactpersoon Margreet Wildeman, 1 x per maand thema-bespreking & gebed.

Heb je belangstelling of vragen, neem dan  contact op met Margreet Wildeman tel.nr. 050 3137667, e-mail: margreetwildeman@online.nl

  • Harderwijk: contactpersoon Ria Gakes, 1 x per maand, tel.nr. 0341 418 753, e-mail: regakes@gmail.com
  • Meppel: contactpersoon Greetje Flierman, 1 x per twee weken,

tel.nr. 0522 240701, e-mail: flierman@isala-diac.nl

  • Papendrecht: contactpersoon Nelly Faber, 1 x per twee weken gebed,

tel.nr. 078 615 6636, e-mail: nellyfaber@hotmail.com

  • Zwolle: contactpersoon Marlies Heuver,

tel.nr. 0525 651851, e-mail: d.j.heuver@hetnet.nl

2.    Accolade Zorggroep, Assen/ Bilthoven/ Bosch en Duin: Joke de Leeuw, tel. 030-6973400 (jdeleeuw@accoladezorggroep.nl)

3.    Erasmus MC, Rotterdam: Elmar van Helden, tel. 010-7031065 gebedsgroeperasmusmc@gmail.com

4.      ‘s Heeren Loo/ Kwadrant, Ermelo: Jeanet van den Akker, tel. 0341-557003 (akker-schep@versatel.nl)

5.      Ipse de Bruggen, Nootdorp: Peter van Baalen 06-51217101 (peter.van.baalen@ipsedebruggen.nl)

6.      MEE Noordwest Holland, Haarlem: Jan Middel, tel. 088-6522522 (jmiddel@meenwh.nl)

7.      Ons Tweede Thuis, Aalsmeer: Anne van der Kooij, tel. 0297-353850 (a.v.d.kooij@onstweedethuis.nl)

8.   Profila Zorg, Houten: Jennita Bovenschen, tel. 030-6374667 (J.Bovenschen@profilazorg.nl)

9.   Warande (Locatie Heerewegen), Zeist: Paul Robberse, tel. 06-25482140 (p.robberse@warandeweb.nl)

10.   Woonzorg Unie Veluwe, Nunspeet: Jako van Veen, tel. 0341–252844(j.vanveen@filternet.nl)

11. VU medisch centrum, Amsterdam: Anny Kijk in de Vegte, tel. 020-6150900 annykidv@planet.nl

·        Ook voor artsen (in opleiding) zijn er veel kringen van onze zusterorganisatie CMF, zie www.cmf-nederland.nl

·        In een toenemend aantal ziekenhuizen en zorginstellingen zijn gebedsgroepen van christenen. Het overzicht staat op de site www.bedrijfsgebed.nl